امکانات اینستاگرام برای صاحبان مشاغل

اینستاگرام قابلیتی را برای کسب و کارها فعال کرد تا صاحبان مشاغل بتوانند ارتباط بهتری با مشتریان خود برقرار کنند. همچنین امکان جمع آوری اطلاعات مشتریان خود را بر اساس کشور، شهر، سن، ساعات بازدید پست فراهم کرد تا ادمین پیج ها بتوانند آمار کاربران پیج خود را بررسی و تحلیل کنند.

حالا اگر شما هم میخواهید از این قابلیت رایگان استفاده کنید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

Business Profile 1

۱– اپليكشن اينستاگرام را به آخرین نسخه به‌روزرسانی كنيد.

۲- اگر حساب اینستاگرام شما عمومی نیست اکانت خود را از حالت private خارج کنید.

۳- در قسمت تنظیمات به گزینه switch to business profile وارد شوید. سپس continue را بزنید. در این قسمت اینستاگرام امکانات حساب تجاری را به شما نشان میدهد.

۴- اینستاگرام از شما میخواهد تا به صفحه فیسبوک تان متصل شود. در این قسمت باید توجه داشته باشید که فیسبوک فیلتر است و باید از ابزار دور زننده استفاده کنید، همچنین خود شما باید ادمین پیج فیسبوکتان باشید

امکانات اینستاگرام برای صاحبان مشاغل

۵- بعد از اتصال به پیج فیسبوک، صفحه ای باز میشود که از شما آدرس ایمیل، تلفن و لوکیشن یا آدرس را میخواهد. البته میتوانید این قسمت ها را خالی بگذارید اما این اطلاعات در صفحه اینستاگرام شما نمایش داده میشود و باعث تماس مستقیم مشتریان با شما خواهد شد.

امکانات اینستاگرام برای صاحبان مشاغل

۶- پس از انجام این مراحل تجاری سازی حساب شما به اتمام میرسد.

برای دسترسی به آمار و اطلاعات پیج خود، در صفحه اصلی پیج در قسمت بالا سمت راست (insight) روی شکل میله نمودار کلیک کنید. در این صفحه اطلاعات مربوط به بازدید کنندگان خود را مشاهده خواهید کرد. اولین اطلاعات تعداد فالوئر هاست و میزان جذب فالوئر نسبت به هفته قبل را به شما نشان میدهد.

این مطلب را از دست ندهید:  چند راهکار برای افزایش بازدید وبسایت

در قسمت followers میتوانید گزینه see more را زده و به درصد تعداد زنان و مردان در پیج، میانگین سنی، شهر و کشور و ساعات بازدید در روزهای هفته را مشاهده کنید.

امکان دیگر تجاری سازی، داخل پست هاست که میزان مشاهده پست، تعداد لایک و کامنت و ارزش پست را برای شما نمایش میدهد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *