برنامه ریزی برای رسیدن به تبلیغات موفق

برنامه تبلیغات برای موسسات و آژانس های تبلیغاتی این امکان را فراهم میکند تا میزان تاثیرگذاری و رسیدن به اهداف را اندازه گیری کنند.

استراتژی تبلیغاتی، تکنیک و روش های خلاقانه ای را مشخص میکند تا با برنامه ریزی برای بودجه، زمان  و… به اهداف از پیش تعیین شده ی تبلیغاتی خود برسیم.

 

استراتژی تبلیغات

استراتژی تبلیغات یا هدف از تبلیغات دید وسیعی برای کل کمپین تبلیغاتی به ما می دهد.

اهداف از تبلیغات می تواند شامل: افزایش در معرض دید قرار دادن، خرده فروشان برای موجود نگه داشتن محصول، شناساندن برند به عنوان یک محصول با کیفیت بالا، تشویق، افزایش فروش و…

بررسی

اسناد استراتژی بررسی میشود تا آژانس تبلیغاتی مطمئن شود اهداف بازاریابی را محقق خواهد شد.

سپس آژانس تبلیغاتی برنامه ی جزئی تری برای تبلیغات فراهم می کند تا استراتژی را پیاده سازی کند.

تبلیغات بدون استراتژی به معنای عدم موفقیت کمپین تبلیغاتی است.

برنامه

برنامه روش پیاده سازی استراتژی را بیان میکند. تعداد دفعات تبلیغات چقدر باشد و چه بودجه ای برای تبلیغات در نظر گرفته شود.مثلا برای افزایش آگاهی از برند از چه روش ها و رسانه هایی میتوان استفاده کرد. این برنامه می تواند تبلیغات در روزنامه، تلوزیون، سایت ها و… باشد. برای برند و جایگاه سازی از چه روش و ایده ای استفاده شود. از چه نکات روانشناسی بهره ببریم و…

بودجه

در برنامه تبلیغاتی باید به صورت دقیق و ریز تمام هزینه ی کمپین تبلیغاتی را تعیین کرد.

 

خلاقیت

خلاقیت در طراحی تبلیغات می تواند پیغام های مهم تبلیغ را مشخص کند.

این مطلب را از دست ندهید:  نوشتن دکمه فراخوان مناسب برای تبلیغات

می توان با طرح خلاقانه ی برنامه همچنین روش جلب توجه و نحوه ی تعامل پیغام را به دقت تعیین نمود. با خلاقیت در تبلیغ میتوان کاربر را به فکر فرو برد.

رسانه

برنامه تبلیغاتی، رسانه و مخاطبان هدف را برای تبلیغات تعیین میکند. انتخاب رسانه با توجه به مخاطبان هدف باعث استفاده بهینه از بودجه و بهبود عملکرد و بازخورد تبلیغات خواهد شد.

یکی از بهترین رسانه ها برای تبلیغات ، پاداشک است که با استفاده از شیوه تبلیغات دهان به دهان به معرفی محصول و خدمات شما میپردازد. (برای آشنایی با روش کار پاداشک کلیک کنید)

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *