تبلیغات در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از معدود اپلیکیشن های شبکه اجتماعی بود که در کوتاهترین زمان و به سرعت مورد توجه مردم قرار گرفت و کاربران را به خود جذب کرد. شاید بتوان کارکردن ساده با اینستاگرام را دلیل موفقیت آن دانست. تعداد کاربران اینستاگرام از مرز ۷۰۰ میلیون نفر گذشته و در ایران نزدیک به ۲۵ میلیون کاربر دارد. در سال ۲۰۱۲ شرکت فیسبوک، اینستاگرام را درحالیکه ۱۳ نفر کارمند و حدود ۳۰ میلیون نفر کاربر داشت به مبلغ ۱ میلیار دلار خرید.

در اینستاگرام روزانه، ۷۰ میلیون عکس و ۲٫۵ میلیارد لایک بارگزاری میشود که رقم قابل توجهی است. حدود نیمی از کاربران اینستاگرام از افرادی با سن ۱۸ تا ۳۰ سال هستند.

این آمار نشان دهنده قدرت و نفوذ شبکه های اجتماعی در بین مردم است. استفاده از این فضا برای صاحبان کسب و کار یک فرصت عالی برای جذب مشتری و وفاداری مشتریان نسبت به برند است. کسب و کارها با حضور خود در شبکه های اجتماعی، تولید محتوا و قرار دادن تصاویر و ویدئو های جذاب میتوانند محبوبیت کسب کنند.

در شبکه های اجتماعی برای معرفی محصولات و خدمات خود به سایر کاربران نیاز به تبلیغات دارید. تبلیغات در اینستاگرام هم مانند تبلیغات در تلگرام روش های مختلفی دارد. مانند سپردن تبلیغ به اینفلوئنسر ها و سایر پیج های ممبر بالا تبلیغات ساعتی در اینستاگرام، تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام.

اما این روش تبلیغات در اینستاگرام معایبی دارد، زیرا برخی از این پیج ها با استفاده از ربات اقدام به افزایش لایک و فالوئر میکنند تا بتوانند تبلیغات شما را با هزینه زیادی بگیرند و در اینجا عملا هزینه شما از بین خواهد رفت.

این مطلب را از دست ندهید:  تبلیغات هدفمند اینترنتی

اما در تبلیغاتی که ما در پاداشک انجام میدهیم، تنها شما مبلغی را پرداخت میکنید که کاربر روی تبلیغ شما کلیک کرده باشد. برای آشنا شدن با سیستم پاداشک این راهنما را مطالع فرمایید.

کلمات کلیدی: تبلیغات , تبلیغات در تلگرام , تبلیغات در اینستاگرام , شبکه اجتماعی , تبلیغ , تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام , تبلیغات ساعتی در اینستاگرام ,مزایا تبلیغ در اینستاگراممعایب تبلیغ در اینستاگرام,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *