تبلیغات در تلگرام

با گسترش اینترنت و افزایش دسترسی مردم به فضای مجازی بستر های جدیدی را بوجود آورد که شبکه های اجتماعی و رسانه های اجتماعی از جمله آنها هستند. در این بین تلگرام یکی از پرطرفدارتین رسانه اجتماعی بین مردم ایران بحساب می آید. از دلایل محبوبیت این پیام رسان بین ایرانیها میتوان طراحی ساده و کارکرد آسان، فراگیر بودن بین ایرانیها بطوریکه تقریبا تمام کسانیکه از شبکه های مجازی استفاده میکنند حداقل یک حساب تلگرامی دارند، وجود کانال ها با محتوای گوناگون و عضو گیری آنها، وجود گروه هایی برای تبادل پیام و اطلاعات تا ۱۰۰۰۰ نفر، قابلیت مکالمه(البته این قابلیت در کشور ما فیلتر شد!) ، چت های دو نفره، ارسال فایل های تصویری و ویدئویی و سایر فرمت ها و از همه مهتر رایگان بودن برنامه برشمرد.

به گزارش خبر آنلاین تعداد کاربران فعال تلگرام به حدود ۶۳ میلیون نفر میرسد که کاربران ایرانی با سهم ۳۸ درصد در حدود ۲۴ میلیون نفر هستند.

بدون شک این جامعه آماری محیط مناسبی برای صاحبان کسب و کار به شمار میرود که میتوانند با معرفی و حضور خود و همچنین تبلیغات، کسب و کار خود را رونق بخشند و به درآمد زایی برسند.

تبلیغات در تلگرام انواع مختلفی دارد، مانند تبلیغ در کانال تلگرامی پربازدید و یا سپردن تبلیغات به آژانس های تبلیغاتی  به صورت تبلیغات بازدیدی تلگرام و تبلیغات ساعتی تلگرام که معمولا هزینه های زیادی را برای شما به همراه دارد. همچنین بسیاری از مردم به این تبلیغات ناخواسته در کانال های مورد علاقه خود واکنش مثبتی نشان نمیدهند و بسیاری هم به این تبلیغات اعتماد نمیکنند.

این مطلب را از دست ندهید:  چرا شبکه های اجتماعی قویترین رسانه است؟

همانطور که در مقالات قبل هم گفته شد بهترین شیوه تبلیغ، تبلیغات دهان به دهان یا تبلیغات شفاهی است. با پاداشک این امکان فراهم شده است تا کاربران تبلیغات شما را که موردعلاقه شان بوده است را با دوستان خود در تلگرام با هزینه اندک به اشتراک گذارند. (برای آشنایی با پاداشک و نحوه کار آن میتوانید این مطلب را مطالعه کنید/)

 

کلمات کلیدی: تبلیغات , تبلیغات شفاهی , تبلیغات دهان به دهان , پاداشک ,  آژانس های تبلیغاتی , تبلیغ در کانال تلگرام , تبلیغات در تلگرام , تبلیغات در کانال تلگرام , شبکه های اجتماعی , رسانه های اجتماعی , تبلیغات بازدیدی تلگرام , تبلیغات ساعتی تلگرام ,مزایا تبلیغ در تلگراممعایب تبلیغ در تلگرام
,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *