تبلیغات در شبکه های اجتماعی

مردم دنیا یک دقیقه از هر چهار دقیقه وقت گذرانی خود در اینترنت را در یک شبکه‌ اجتماعی صرف می‌کنند. این یک رقم عالی برای مشتریان بالقوه‌ای است که کسب‌وکارها می‌توانند به خود جلب کنند و آنها را نشانه روند. باید در نظر گرفت که هر تجارتی باید یاد بگیرد که تاکتیک‌های کوتاه مدتی را برای یک بازاریابی آنلاین مؤثر توسعه دهد و نیز برای تبلیغات در رسانه های اجتماعی برای محصولات و خدمات خود یک راهبرد بلند مدت انتخاب کند.

استفاده از تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی در کنار بهینه سازی سایت ، باعث جذب بیشتر مشتریان به کسب و کار آنلاین شما می‌شود. در واقع حضور دائم و موثر یک کسب و کار در شبکه‌های مختلف که قواعد گوناگونی برای حضور دارند، باعث می‌شود مشتریان علاوه بر مصرف خدمات یا محصول، از همراهی مکرر و مداوم آن کسب و کار، احساس رضایت بیشتری هم داشته باشند. موفقیت از طریق بازاریابی شبکه های اجتماعی در واقع کلاً اعمال نفوذ از طریق ارتباطات می باشد. فعالیت در شبکه‌های اجتماعی باعث می‌شود آگاهی نسبت به کسب و کار شما بهبود یابد. جدای از آن‌ چه منتشر می‌کنید و به اطلاع مشتری می‌رسانید، شبکه‌های اجتماعی یک کانال دیگر برای رساندن پیغام شما به مشتری است. تبلیغات شبکه های اجتماعی امری خطیر است برای اینکه در مسیر درستی قرار بگیرید و بتوانید کسب و کار آنلاین خود را به سرعت با استفاده از این رسانه های اجتماعی گسترش دهید.

 

تبلیغات در تلگرام

 تلگرام یک پیام‌ رسان با تمرکز بر سرعت انتقال پیام و امنیت است. این برنامه بسیار ساده و استفاده از آن رایگان است. با تلگرام شما می‌توانید عکس، ویدئو، متن و هر نوع فایلی را ارسال کنید. راه اندازی و پربازدید کردن یک کانال تلگرام میتواند یافتن مشتریان جدید و ارتباط با مشتریان قدیمی را برای شما راحت تر و موثر تر کند.

این مطلب را از دست ندهید:  بازاریابی اینترنتی از تکنیک های دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات در اینستاگرام

اینستاگرام اپلیکیشنی برای به اشتراک گذاشتن عکس و فیلم است که به کاربران اجازه آپلود تصاویر و اعمال فیلترهایی روی این تصاویر و به اشتراک گذاشتن آنها با فالوئرها را می دهد. اینستاگرام با “سلفی ها” معروف شد، زیرا کاربران در سفرها، رستوران ها و … عکس های سلفی خودشان را با اینستاگرام منتشر می کردند.

اینستاگرام با قابلیت های تگ کردن افراد، اشتراک گذاری با دوستان و قسمت اکسپلورر امکان تبلیغات رایگان در اینستاگرام را برای کاربران خود فراهم کرده است.

تبلیغات در فیسبوک

شما نباید مخاطبان خود را حدس بزنید. جنسیت آن ها، سن، موقعیت، کار، دوستان و خیلی بشتر از این ها برای شما فراهم شده است. فهمیدن هدف جمعیت شناختی هرگز آسان نیست.

تصدیق نظیر می تواند باعث یک تبدیل ثابت شود. ۷۵% از افراد ۱۸ تا ۲۶ سال در شبکه های اجتماعی هنگام تصمیم گیری برای یک محصول از پیشنهادات استفاده می کنند.

وفاداری به نام تجاری را پرورش می دهد. ۷۱% مشتریان بیشتر دوست دارند تصمیمات خرید را بر اساس آنچه در مورد نام های تجاری در شبکه های اجتماعی کشف می کنند انجام دهند. رسانه ی اجتماعی فرصتی است که مشتریان مادام العمر ایجاد کنیم.

تبلیغات در توییتر

توییتر با دم دست بودن و خروجی عظیمش، می تواند سطح ترافیک بالایی تولید کند، مثل معروف کردن برند و جریان های اجتماعی بدون وقفه به همین دلیل یک پلت فرم خارق العاده برای بازاریابی است.

تبلیغات در گوگل پلاس

گوگل پلاس یکی از مکان های درجه یک برای ساختن جلوه برند است. گوگل از اطلاعات کار شما استفاده می کند تا ارزش وب را در بسته های دانش و شاخص بندی کلان مشخص نماید. هرچه پروفایل گوگل پلاس شما بهتر باشد، برندتان به طور طبیعی بهتر در سرتاسر اینترنت برجسته و منتشر خواهد شد.

این مطلب را از دست ندهید:  مراحل رسیدن به بازاریابی درونگرا

تبلیغات در لینکدین

لینکدین در عین حال رایگان است، به شما فرصت های خارق العاده بازاریابی می دهد. بسیاری از متخصصین از linkedin بعنوان یک ابزار رسانه های اجتماعی که فقط رزومه شان را در آن قرار دهند نگاه می کنند. لینکدین خیلی بیشتر از یک رزومه آنلاین است. میتوان از لینکدین برای نشر محتوا، ارتباط با افراد قدرتمند، و ساختن یک گروه بازاریابی با هزاران عضو استفاده کرد.

 

کلمات کلیدی: بازاریابی , رسانه های اجتماعی , تبلیغات در لینکدین , تبلیغات در گوگل پلاس , تبلیغات در توییتر , تبلیغات در فیسبوک , تبلیغات رایگان در اینستاگرام , تبلیغات در اینستاگرام , تبلیغات در تلگرام ,  بازاریابی شبکه های اجتماعی , بازاریابی آنلاین , تبلیغ , تبلیغات در رسانه های اجتماعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *