راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی با کمترین هزینه و بهترین بازخورد

تبلیغات جزء جدایی ناپذیر از کسب و کارهای امروزی هستند. بر کسی پوشیده نیست که تبلیغات برای کسب وکار ها یک نیاز به حساب می آید تا بتوانند محصولات و خدمات جدید خود را به عموم مردم معرفی کنند. تبلیغات روش های متفاوتی دارد از قبیل تبلیغ در تلوزیون، تبلیغ در رادیو، تبلیغ در مطبوعات، تبلیغات محیطی،تبلیغات اس ام اسی، تبلیغات ایمیلی، تبلیغات اینترنتی و… که برخی از این موارد خود به تنهایی چند شکل مختلف دارند اما هر کدام از این روش ها مزایا و معایب مربوط به خود را دارند. بطور مثال: قیمت بالا برخی تبلیغات، عدم توجه کافی به تبلیغ و موارد دیگر که در مقالات قبل بطور مفصل توضیح داده شد.

اما در این مقاله قصد داریم به شیوه ای از تبلیغات اشاره کنیم که مناسب برای کسب و کار های کوچک و سازمان هاییست که میخواهند بهترین استفاده از تبلیغات خود بکنند.

تبلیغات کلیکی از نوع تبلیغات اینترنتی است که صاحب آگهی تنها بابت کلیک هایی که روی تبلیغ شود هزینه پرداخت میکند. با این حساب میتوانید مطمئن باشید که تبلیغات شما دیده شده است و چه تعداد هم وارد وبسایت شما شده اند و از محصولات شما دیدن کرده اند. البته اگر نیاز به اطلاعات دقیقی دارید تا مشتریان خود را تحلیل کنید باید مشتریان خود را رهگیری کنید(آموزش رهگیری کاربران)

برای ساخت یک کمپین تبلیغاتی هدفمند قبل از هرچیزی باید صفحه فرود خود را آماده کنید پس از طراحی صفحه فرود مناسب، به طراحی بنر تبلیغاتی استاندارد بپردازید و با انجام تست های A/B، بنر تبلیغاتی و صفحه فرود سایت خود را بهبود بخشید.

این مطلب را از دست ندهید:  مزایا و معایب تبلیغات رادیویی

پاداشک نیز از نوع تبلیغات کلیکی و بر مینای اشتراک گذاری افراد است. کاربران لینک تبلیغاتی شما را به اشتراک میگذارند که موجب بازدید هزاران نفر از تبلیغات شما خواهد شد اما شما فقط هزینه کلیک ها روی تبلیغات خود را میپردازید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *