روش کار با پاداشک چگونه است

امروزه با توجه به اهمیت شبکه های اجتماعی در تبلیغات، پاداشک سیستمی را ارایه کرده تا توسط آن افراد با شماره و آیدی خود، سایت و کانال و یا محصول و خدمات شما را با یکدیگر به اشتراک گذارند و همچنین بتوانید از مزایای تبلیغ از زبان دیگران در شبکه های اجتماعی بهرمند شوید.

پاداشک به کاربرانی که لینکی و یا محصولی را به اشتراک می گذارند و بر روی آنها توسط دیگران کلیک انجام می شود پول پرداخت می کند. و همین امر باعث درآمد کاربر میشود. البته به خاطر داشته باشید کاربران پاداشک از امتیازاتی همچون تهیه ۱۰ درصد شارژ ارزانتر موبایل و ۵ درصد هدیه پرداخت قبوض برخوردار هستند و همین امر باعث وفاداری و تشویق کاربران برای فعالیت در قسمت درآمد زایی از اشتراک گذاری لینکها برای آنها شده است.

پولی که پاداشک به کاربران خود جهت کلیک های انجام شده بر روی لینکهای اشتراکی پرداخت می کند از همان تبلیغ دهنده تامین می گردد در حقیقت تبلیغ دهنده لینک، بودجه ای را پرداخت می کند و به شرطی که لینک محصول تبلیغ دهنده به اشتراک گذاشته شود و بر روی آن کلیک شود هزینه تعیین شده بابت هر کلیک از بودجه تبلیغ دهنده کسر و به کاربری که آن لینک را به اشتراک گذاشته پرداخت می شود.

جهت انتشار لینک خود میان کاربران و اشتراک گذاری توسط آنها میان دوستان و گروها و کانالها از زبان خود به قسمت تبلیغات در پاداشک مراجعه کنید و به سادگی با وارد نمودن لینک خود و تعیین بودجه ای و هزینه کلیک، لینک خود را در معرض انتشار اشتراک گذاری قرار دهید.

توجه داشته باشید پاداشک در حال حاضر از یکصد هزار کاربر برخوردار است و هر روز به این تعداد اضافه می شود به غیر از اینکه لینک شما توسط این کاربران میان دوستان و همکارانشان به اشتراک گذاشته می شود بیش از یکصد هزار نفر محصول شما را بازدید می کنند.

 

مزایای تبلیغ در پاداشک :

  • انتشار لینک و محصول در شبکه های اجتماعی توسط کاربران
  • انتشار و معرفی محصول و لینک شما از زبان دیگران (همانند تاثیر تبلیغات دهان به دهان یا تبلیغات شفاهی)
  • کسر هزینه فقط زمانی که کاربر واقعی و انسانی محصول و لینک شما را کلیک می کند.
  • مشاهده کامل آی پی هایی که لینک شما و محصول شما را کلیک نموده اند
  • نمایش لینک و موضوع شما به بیش از یکصد هزار نفر کاربر فعال پاداشک (همانند بنری که در یک کانال یکصد هزار نفری به نمایش در می آید)

آشنایی و نحوه کار با پاداشک

پس از نصب اپلیکیشن پاداشک و وارد شدن به نرم افزار با صفحه زیر مواجه میشوید که برای فعال سازی نرم افزار شماره تلفن همراه شما را درخواست میکند. پس از وارد کردن شماره همراه یک کد فعال سازی برای شما پیامک میشود که باید در صفحه بعد وارد نرم افزار کنید.

در صورتیکه فردی به شما نرم افزار پاداشک را معرفی کرده است میتوانید کد معرف خود را در قسمت “کد معرف” وارد کنید تا پاداشی به حساب کاربری او واریز شود.
پس از ورود اطلاعات به صفحه اصلی برنامه وارد خواهید شد. در این صفحه میتوانید به قسمت لینک ها مراجعه کنید و با اشتراک گذاری تبلیغات به درآمدزایی بپردازید، به قسمت خرید شارژ مراجعه کنید و سیمکارت خود را ۱۰ درصد ارزانتر شارژ کنید و یا با مراجعه به قسمت پرداخت قبض، ۵ درصد قبض خود را پاداش بگیرید.

با زدن دکمه منو در قسمت بالای سمت راست میتوانید به تمامی امکانات اپلیکیشن پاداشک دسترسی داشته باشید.

در قسمت پاداش اشتراک گذاری، به مشاهده درآمد کسب شده و لینک ها بپردازید.

در قسمت خرید شارژ و پرداخت قبض به ترتیب ۱۰ و ۵ درصد تخفیف بگیرید.

در قسمت پاداش معرفی پاداشک، به ازای معرفی اپلیکیشن پاداشک و نصب آن توسط دوستان شما مبلغی را به عنوان هدیه دریافت کنید.

در قسمت کیف پول – درآمدها، درآمد کسب شده را در روز، هفته، ماه مشاهده کنید. و از همین قسمت درخواست تسویه حساب دهید.

در قسمت کیف پول – تسویه حساب، پس از ثبت درخواست شما و بررسی کارکنان ما، پول به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.

در قسمت کیف پول – کدهای هدیه، کدهای هدیه ای به کاربران داده میشود تا با وارد کردن کد در این قسمت بتوانند با استفاده از آن شارژ و جایزه دریافت کنند.

در قسمت کیف پول – لیست تراکنش ها، میتوانید تراکنش ها، خرید شارژ و پرداخت های قبض خود را مشاهده کنید.

در قسمت پشتیبانی، میتوانید اطلاعات تماس با پاداشک ، پیام های ارسال شده از طرف شما به پاداشک را مشاهده کنید و از طریق پشتیبانی به ما تیکت بزنید.

در قسمت تبلیغات در پاداشک – اضافه کردن تبلیغ، میتوانید تبلیغ خود را اضافه کنید. در این قسمت، عنوان تبلیغ، لینک، بودجه کل تبلیغات، بودجه روزانه تبلیغات، قیمت هر کلیک، تاریخ شروع و پایان، عکس و توضیحات خود را وارد میکنید. سپس به صفحه پرداخت بانک منتقل میشوید و پس از پرداخت و تایید آگهی توسط کارشناسان، تبلیغ شما برای کاربران قابل مشاهده خواهد بود.

در قسمت تبلیغات در پاداشک – تبلیغات من، میتوانید به مدیریت و ویرایش تبلیغات خود بپردازید.

در قسمت پروفایل – لیست دستگاه های فعال، میتوانید سیستم هاییکه اپلیکیشن پاداشک روی آنها نصب است مشاهده و یا آنها را حذف کنید.

در قسمت پروفایل – خروج، میتوانید از سیستم پاداشک خارج شوید.

در صورتیکه هنوز پاداشک  را نصب کرده اید همین حالا میتوانید به خانواده پاداشک بپیوندید

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *