مقایسه بازاریابی مدرن و سنتی

بازاریابی مدرن

بازاریابی سنتی

امکان روش‌های بسیاری برای جذب مخاطب وجود دارد. البته ممکن است در بعضی روش‌ها مدت زمان تبلیغ کم‌تر از تبلیغات آفلاین باشد. برای مثلا میتوان تبلیغات کلیکی در سایت‌های پرطرفدار و ایمیل مارکتینگ را نام برد.تبلیغات به روش سنتی یا آفلاین دارای تکنیک‌های کم‌تر و سرویس‌های محدودتری است اما گاهی این روش‌ها بازدهی مناسبی را به دنبال دارد. برای مثال پربازده‌ترین رسانه‌ها تلویزیون رادیو و بیلبورد محسوب می‌شود.
تاثیرگذاری هر کمپین به صورت مداوم گزارش و میزان نمایش و بازدیدکنندگان قابل اندازه‌گیری است.تاثیر‌گذاری کمپین‌ها پس از مدت زمانی طولانی مشخص می‌شود. و همچنین نمیتوان از تعداد بازدیدکنندگان یا دیده شدن و باخبر شدن مشتریان از آن گزارشی داشت.
گستره دسترسی مخاطب به این نوع تبلیغات بسیار زیاد است و شما حتی می‌توانید محصولات‌تان را به سراسر دنیا معرفی کنید.دسترسی مخاطب به این نوع تبلیغات محدود بوده و می‌توان گفت بیشتر یک منطقه محدود تحت پوشش قرار می‌گیرد.
در تبلیغات مدرن علاوه بر مدیریت هزینه‌ها و به صرفه بودن تبلیغات، امکان تغییر در کمپین تبلیغاتی وجود دارد.در این نوع تبلیغات، تغییرات به سادگی قابل اجرا نیست
در این روش میزان محدود کردن نمایش تبلیغات به مخاطبان هدف بسیار انعطاف پذیر بوده و قابلیت سفارشی سازی دارد.این نوع تبلیغات به همه نمایش داده می‌شود و نمی‌توان دریافت که تبلیغات به چشم افراد و مشتریان هدف رسیده است یا خیر

 

این مطلب را از دست ندهید:  حفظ و ارتقا جایگاه وبسایت در موتورهای جستجو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *