نکات مهم تبلیغاتی برای کسب و کارهای کوچک

کسب و کارهای کوچک به دلیل پایین تر بودن درآمدشان نسبت به سازمان های دولتی و بزرگ قائدتا بودجه کمتری هم برای تبلیغات در نظر میگیرند. اما نکته مهم این است که این سازمان ها با همین بودجه تبلیغات خود نیز به بهترین نتیجه دست پیدا کنند. در این مقاله به نکاتی ذز این رابطه خواهیم پرداخت.

شناسایی مخاطبان هدف

هرچقدر هم که محصول شما خوب و خواستنی باشد، برای همه مردم مفید نیست. پس باید مشتریان خود را شناسایی کنید و روی آنها سرمایه گذاری کنید. بررسی کنید محصول شما چه ویژگی هایی دارد و بیشتر مناسب چه قشر و سن و جنسیتی از مردم است.

شناسایی زمان مناسب برای تبلیغات

با توجه به نوع محصول و مخاطبان خود باید زمان مناسب برای تبلیغات خود را پیدا کنید. طبیعتا تبلیغات در طول سال بسیار عالی خواهد بود اما هزینه بالایی هم خواهد داشت. زمان هایی مانند فصل، مناسبات ملی ومذهبی، تعطیلات و … زمان هایی است میتوانید فروش خود را افزایش دهید.

ایجاد راه بازخورد

اگر از تبلیغات آفلاین (بیلبورد، تبلیغات محیطی و…) استفاده میکنید، آدرس سایت، کانال و پیج شبکه های احتماعی خود را قرار دهید تا از  میزان بازخورد آن مطلع شوید.

تبلیغات آنلاین

امروزه با پیشرفت تکنولوژی استفاده از تبلیغات آنلاین نتایج بهتری را به همراه دارد. شناسایی مخاطبان هدف، رهگیری مشتری، ایجاد بازخورد، هزینه هدفمند و… تنها از مزایای تبلیغات آنلاین است.

استفاده از ابزار مناسب

تبلیغات آنلاین یا آفلاین، تفاوتی نمیکند، از بهترین و موثرترین روش های تبلیغات استفاده کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را از تبلیغات خود بگیرید.

این مطلب را از دست ندهید:  تبلیغات در شبکه های اجتماعی

پاداشک در بستر آنلاین تبلیغ وبسایت شما در کانال و گروه شبکه های اجتماعی در معرض دید هزاران نفر قرار میدهد و شما تنها بابت کلیک کاربر واقعی روی لینک خود هزینه پرداخت خواهید کرد. به این ترتیب ازهزینه های اضافی جلوگیری خواهید کرد.

مزایای تبلیغات در پاداشک:

  • انتشار لینک و محصول در شبکه های اجتماعی توسط کاربران
  • انتشار و معرفی محصول و لینک شما از زبان دیگران (همانند تاثیر تبلیغات دهان به دهان یا تبلیغات شفاهی)
  • کسر هزینه فقط زمانی که کاربر واقعی و انسانی محصول و لینک شما را کلیک می کند.
  • مشاهده کامل آی پی هایی که لینک شما و محصول شما را کلیک نموده اند
  • نمایش لینک و موضوع شما به بیش از یکصد هزار نفر کاربر فعال پاداشک (همانند بنری که در یک کانال یکصد هزار نفری به نمایش در می آید)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *