چند راهکار برای افزایش بازدید وبسایت

اگر شما هم مدیر یک وبسایت اینترنتی باشید، قطعا برای اینکه بتوانید بازدید کننده های زیادی را جذب کنید، دست به کارهای زیادی زده اید.

در این مقاله قصد داریم تا چند راه برای افزایش بازدید و بهبود رتبه سایت بیان کنیم پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

طراحی مناسب سایت

ظاهر سایت خود را کاربر پسند انتخاب کنید. سایت را طوری طراحی کنید تا سرعت لوود بالایی داشته باشد.

تولید محتوا

برای وبسایت خود محتوای جالب و مورد علاقه مخاطبان خود را تولید کنید. از کپی کاری و برداشتن مطالب از سایتهای دیگر خودداری کنید. از عناوین و تیترهای جذاب استفاده کنید.

استفاده از تصویر و ویدئو

برای جذابییت بیشتر از تصاویر و ویدئو های گرافیکی استفاده کنید. متن های طولانی و تنها موجب خستگی کاربر شده و از ادامه فعالیت در وبسایت شما انصراف خواهد داد. سعی کنید اندازه و کیفیت عکس را تاجاییکه به آن لطمه وارد نمیکند پایین بیاورید تا سرعت لوود سایت بالاتر رود.

تبلیغات به اندازه

یکی از شیوه های درآمدی مدیران وبسایت استقاده از تبلیغات است. اما مسئله مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که تعداد بالای تبلیغات که در گوشه و کنار سایت چشمک میزنند موجب کلافگی کاربر شده و بدون شک به سرعت از سایت شما خارج خواهند شد. استفاده از تبلیغات پاپ آپ هم توصیه نمیشود.

دسته بندی مطالب و نقشه سایت

مطالب و محتوای درون سایت خود را با استفاده از برچسب و منوها دسته بندی کنید. نقشه سایت کاربران را هدایت میکند و احتمال بازدید شدن سایر صفحات سایت شما را افزایش میدهد.

این مطلب را از دست ندهید:  مزايا و معايب تبليغات اينترنتی
سئو

قوانین سئو رابشناسید و بدانید چکار میکند. سئو به مجموعه کارهایی گفته میشود که برای افزایش رتبه سایت خود در موتورهای جستجو انجام میدهید که برخی از این عوامل در داخل وبسایت شماست و برخی دیگر در خارج از سایت شماست. رعایت مراحل قبل خود از اصول سئو است. (حفظ و ارتقا جایگاه وبسایت در موتورهای جستجو)

تبلیغات

شما با استفاده از تبلیغات و روشهای مختلف آن در زمینه تبلیغات اینترنتی میتوانید بازدید سایت خود را افزایش دهید. بعضی از سایتها به ازای تبلیغات هزینه بسیار زیادی را از شما طلب خواهند کرد و برخی سایتها هم با فریب دادن کاربر اقدام به تبلیغات بدون فایده انجام میدهند.  در پاداشک تبلیغ وبسایت شما در کانال و گروه شبکه های اجتماعی در معرض دید هزاران نفر قرار میگیرد و شما تنها بابت کلیک کاربر واقعی روی لینک خود هزینه پرداخت خواهید کرد. به این ترتیب ازهزینه های اضافی جلوگیری خواهید کرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *