سوالات متداول در رابطه با پاداشک

 

سوالات متداول :

آیا لینک من جهت تبلیغات به تمام کاربران پاداشک نمایش داده می شود ؟

بله، لینک شما به تمامی اعضای پاداشک نمایش داده می شود و این همانند بنری می باشد که به یک سایت و یا کانال و شبکه ۱۰۰ هزار نفری به نمایش در می آید.

آیا در صورتیکه فقط بر روی لینک من کلیک شود هزینه از من کسر می گردد؟

بله، فقط زمانی که بر روی لینک شما توسط دیگران کلیک شود هزینه ای که بابت هر کلیک تعیین کرده اید از شما کسر می شود.

منظور از هزینه بابت هر کلیک چیست ؟

زمانی که تبلیغ را ایجاد می کنید یه بودجه ای برای تبلیغ خود در نظر می گیرید مثلا یکصد هزار تومان به این می گوییم بودجه کل. سپس تعیین می کنید بابت هر کلیک واقعی که بر روی لینک انجام شود چه میزان از بودجه شما کسر شود. به هزینه ای که بابت هر کلیک بر روی لینک شما و محصول و خدمات شما انجام می شود هزینه بابت هر کلیک می گوییم. هر چقدر هزینه هر کلیک را بیشتر قرار دهید درصد نمایش لینک شما در صدر اشتراک گذاری ها بیشتر است.

به طور مثال اگر هزینه هر کلیک ۱۰۰ تومان تعیین شده باشد و یک نفر بر روی لینک تبلیغ دهنده کلیک کند ۱۰۰ تومان از بودجه یا اعتبار  آن کسر می شود و اگر ۵ نفر کلیک کند ۵*۱۰۰ =۵۰۰ ۵۰۰ تومان از اعتبار آن کسر می شود.

منظور از بودجه کل چیست ؟

به بودجه ای که تبلیغ دهنده برای تبلیغ خود تعیین می کند بودجه کل می گوییم مثلا تبلیغ دهنده یکصد هزار تومان بودجه تعیین می کند و هزینه هر کلیک ۱۰۰ تومان تهیه می کند.

در صورتیکه در روز ۱۰۰ عدد کلیک بر روی لینک تبلیغاتیش شود ۱۰۰*۱۰۰=۱۰۰۰۰ تومان  پس ۱۰۰۰۰ تومان از بودجه تبلیغ دهنده کسر می شود و ۹۰ هزار تومان برای آن باقی می ماند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *