تبلیغات با استفاده از ارسال پیامک انبوه

ارسال پیام از مهم ترین ابزارهای انسان از آغاز تاکنون بوده است. از نقاشی بر روی دیوار غار تا فرستادن نامه‌ای درون بطری بر موج دریا و از نامه‌ای به پای کبوتران تا پیام‌های الکترونیکی، همه نشانگر پیشرفت در تاریخ پیام رسانی انسان است.   با امکانات ارتباطی کنونی مانند سامانه‌های پیامکی، پیام‌ها با توجه به اهمیت متن و محتوای خود، در کمتر از ۲۴ ساعت همانند یک ویروس، فراگیر و همگانی شده و تاثیر فراوانی بر روی باورها و فرهنگ اجتماعی می‌گذارند. تاثیری که هیچ گاه رسانه‌های تصویری قادر به رقابت با آنها نیستند چرا که این پیامها از ویژگی منحصر به فردی (دهان به دهان) برخوردارند… شنیدن اخبار و پیام و یا پیشنهادی از طرف دوستمان، توجه و نظر و باور ما را بیشتر از هر نوع تبلیغ و روزنامه و رسانه تصویری تحت تاثیر قرار می دهد و بیشترین واکنش را از جانب ما خواهد داشت. بحث ما در این مقاله طراحی پیام پر محتوا و تاثیر گذار برای کسب و کارتان است که همانند ویروس به سرعت در میان افراد توسط یکدیگر پخش می‌شود و توجه و انگیزه فرد را جلب می کند. شما می توانید با دقت به محتوای پیام خود، قدرت تاثیر گذاری پیام خود را افزایش دهید. محتوای هر پیام گویای یک فرصت و یا ارزش و یا تهدید می باشد. به طور مثال پیامی که خبر از زلزله یا آلوده شدن  یک خوراکی می‌دهد یک تهدید برای مخاطب به شمار می رود که مخاطب با مشاهده این پیام از خوردن آن خوراکی و یا حفاظت از خود چاره‌ای می اندیشد. امروزه ارسال اس ام اس به دلیل سرعت بالا و قیمت مناسب از مهمترین ابزارهای اطلاع رسانی و تبلیغات در هر سازمان و کسب و کاری محسوب می‌شود. به طور میانگین بر روی هر خط موبایل روزانه ۵ عدد اس ام اس تبلیغاتی و بر روی شبکه های اجتماعی فعال بر روی گوشی همراه ۱۰ پیام دریافت می شود. در میان انبوه اس ام اس هایی که ارسال می گردند تنها تعداد محدودی از آنها مورد توجه قرار می گیرند. این پیام ها، پیام هایی هستند که مخاطب را درست هدف گرفته و از محتوای تاثیر گذار و زمان ارسال مناسب برخوردار هستند. در ادامه این مطلب تجربه ۱۲ ساله پنل اس ام اس ۰۰۹۸sms را در اختیار شما قرار می دهیم.

ویژگی های محتوای پیامک موفق: – استفاده از صفات و کلمات تاثیر گذار: اولین کلمه در پیام بسیار مهم است تا توجه فرد را برای خواندن ادامه پیامک جلب نماید. – محتوای کوتاه: بهتر است محتوای پیام کمتر از ۷۰ کاراکتر باشد، هر چه پیام کوتاه تر باشد تاثیر گذاری آن بیشتر است. – محتوای پیام از جمله‌ها و فعل‌های مثبت تشکیل شده باشد. – محتوای پیام حالت خبری داشته باشد به طوری که از پیشامد خوب خبر می‌دهد. – بهتر است محتوای متن ارزشمند باشد به صورتی که فرد دوست داشته باشد آن را برای دوستان خود فوروارد نماید. – محتوای پیام می بایست یک فرصت و یا ارزش را برای فرد به ارمغان بیاورد نه اینکه امری باشد.

قصد ارسال پیام به چه کسانی را دارید:

www.0098sms.com

بهترین مخاطب کسی است که با علاقه خود نسبت به سازمان و یا فروشگاه شما شماره‌ اش را جهت دریافت پیام در اختیار تان قرار داده است. به همین منظور توصیه می‌شود برای این مخاطبین پیام‌های ارزشمند و سودمند ارسال شود و در ابتدای متن نام آنها ذکر گردد. اگر تمایل دارید به مخاطبین عام و کلی جهت معرفی محصول و یا خدمات خود پیام ارسال نمایید که بیشتر آژانس‌های هواپیمایی و مراکز زیبایی و مراکز خدماتی … چنین پیام هایی ارسال می‌نمایند بهتر است بدانید که خدمات شما بیشتر مربوط به کدام دسته از افراد است و کدام منطقه و کدام رنج شماره موبایل و کدام جنسیت هدف شما می‌باشد. در سامانه‌ پیامکی، بانک ارسال براساس مناطق و جنسیت و تقسیم بندی سنی و اصناف وجود دارد اما این اطلاعات تا ۴۰% قابل اطمینان می‌باشند.

برای دریافت پنل اس ام اس رایگان کلیک کنید…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *